Vestuvinė suknelė nėščiosioms: kokia ir kaip susirasti?

Nors daugelis mergaičių svajoja, kad jų gyvenimo kelias bus lygus ir eis tokiais žingsneliais, kaip pasakose, visgi, šiuolaikinės šeimos dažniausiai kiek kitokios nei buvo mūsų mamyčių vaikais. Ne maža dalis nuotaikų šiais laikais tuokiasi nėščios arba pirmiausia pagimdo ir tik tuomet keliauja prie altoriaus. Jeigu norite, kad vestuvinės suknelės pirkimas esant nėščiai nebūtų labai sudėtingas – skaitykite toliau.

Išties, vestuvinės suknelės nėščiosioms yra siuvamos, tačiau dažniausiai kaina nėra maža. Juolab, ne kiekvienai tinka, kadangi nėštumo metu figūra gali labai kisti.

Vestuvinės suknelės pagal individualius užsakymus

Žinoma, pats paprasčiausias būdas yra siūtis suknelę, kuri konkrečiai atitinka Jūsų pageidavimus. Atrodo elementaru, tačiau tokios vestuvinės suknelės siūvimas yra gana brangus, tad ne visos nuotakos gali sau leisti.

Visgi, jeigu nusprendėte, kad siuvimas yra geras pasirinkimas – tokiu atveju nepamirškite kelių smulkmenų.

  1. Natūralu, kad suknelė siuvama bent jau pusę metų anksčiau nei įvyks šventė. Jūs pilvukas dar tikrai augs, tad būtinai iškart pasirinkite tokį modelį, kuris nevaržys Jūsų figūros, kad ir kaip ji keistųsi.
  2. Būtinai pasirinkite tokį modelį su kuriuo būtų patogu. Žinoma, visos nuotakos vestuvių metu nori atrodyti nuostabiai. Tiesa, tokia būti galima ir tokiu atveju, jeigu Jūsų suknutė lengvai krentanti ir gana didelė.
  3. Nėščiosioms labiausiai rekomenduojamos kuo uždaresnės suknelės. Venkite didelių iškirpčių, geriau pasirinkite ilgą suknelę. Taip ir jausitės kur kas geriau ir paprasčiausiai Jūsų vaikučiui bus maloniau.

Kur ieškoti vestuvių suknelės nėščiosioms?

Visgi, jeigu planuojate pirkti jau pasiūtą arba nuomoti – tikrai atrasite ne vieną saloną, kur jos yra siūlomos. Tiesa, dažniausiai tokie salonai būna specifiniai ir kaip jau minėjome – kainos yra didelės. Kartais siūloma ir paprastuose salonuose, tačiau tokiu atveju dažniausiai pateikiamas tik koks vienas arba du modeliai. Tokiu atveju pasirinkimas labai mažas ir retas atvejis, kad nuotakai taip iškart patiktų pasiūlymas.

Ir nėščios nuotakos gali atrodyti labai puikiai. Svarbiausia pasilikti daugiau laiko paieškoms ir tuo pačiu būtinai įvertinti greitai besikeičiančios figūros poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *