Įvaizdžio dizainas

Įvaizdžio dizaino studijų programa, sukurta atsižvelgiant į dabarties pokyčius visuomenėje bei darbo rinkoje, technologijų vystymąsi, būsimų studentų, socialinių partnerių, darbdavių poreikius. Įvaizdžio dizaineris gebės atlikti įvairiapusę veiklą, padės klientui reprezentuoti save ir teiks konsultacijas ne tik kostiumo, veido korekcijos, bet ir etiketo klausimais.

Baigusių studijų programą karjeros galimybės

Studijų programos absolventai galės dirbti: atskirai ir komandoje, su pavieniais asmenimis, meniniuose projektuose, drabužių dizainerių kolekcijų pristatymuose, koncertinėse organizacijose, teatruose, televizijos ir kino studijose, reklamos agentūrose, grožio studijose ir salonuose, kurti savo paslaugų įmonę.

Praktinis parengimas

Įvaizdžio dizaino programa orientuota į kokybišką pasirengimą praktinei veiklai. Studijų metu studentai atliks penkias profesinės veiklos praktikas, kurių turinys, suderintas su atitinkamuose semestruose studijuojamų dalykų turiniu, užtikrins tolesnį praktinių įgūdžių gilinimą bei  kūrybinių sumanymų įgyvendinimą.

Studijų programos išskirtinumas

Įvaizdžio dizaineris – tai ne tik  įvaizdžio stilistas. Įvaizdžio dizaineris gebės atlikti įvairiapusę veiklą, padės klientui reprezentuoti save, teiks konsultacijas ne tik kostiumo, veido korekcijos, bet ir etiketo klausimais.

Tarptautinės galimybės

Justino Vienožinskio menų fakulteto studentai gali studijuoti (dažniausiai vieną studijų semestrą) ir atlikti profesines praktikas Bulgarijoje, Estijoje, Graikijoje, Latvijoje, Švedijoje, Turkijoje ir kt. užsienio šalių aukštosiose mokyklose.

Studijų tęstinumo galimybės lietuvoje ir užsienyje

Programos absolventai studijas galės tęsti Lietuvos universitetuose ( Vilniaus Dailės akademijoje, Šiaulių universitete, Vytauto Didžiojo universitete ir kt.) ir užsienio aukštosiose mokyklose.

Kita informacija

Stojantieji turi turėti ne mažesnį kaip vidurinį išsilavinimą ir vykdyti priėmimo į kolegiją sąlygas. Būsimiems  specialistams yra būtini dailės srities gebėjimai.

Studijų programa „Įvaizdžio dizainas“ pradėta  vykdyti nuo 2012 metų rugsėjo mėn.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *